او خواهـــــــد آمـــــــد

دیرگاهیست در ظلمتِ بی فردایِ این روزگار، زمین در انتظار است تا کسی بیاید که کس باشد و تا مردمان با نگاهی در او کس را از ناکس بازشناسند.

امروز که آدمیان صداقت را به زیر آوارِ فراموشی ها از یاد برده اند؛ حالا که خاک، از خونِ سرخِ عدالت گلگون است؛ زمین در حسرتِ یک مرد می سوزد.

حالا که سپیدی ها همه در سیاهی دل های آدمیان رنگ باخته اند؛ دیدگان زمین در انتظار اندکی- حتی- سپیدی چون پلکِ خیسِ سپیده دم بارانی ست.

راه درازیست از اینجا تا صداقت و زمین در انتظار است تا مردی بیاید از جنسِ آسمان تا با قدوم نازنینش جسورانه شقاوت را؛ خیانت را؛ از هستی پاک کند. تا شب دریده شود و دیدگانِ آدمیان، طلوعی از جنسِ عدالت را به نظاره بنشینند.

دستانِ سردِ آدمیان گرمای دستانی را به یاری می خواند تا در مردابِ بی رحمیِ دنیا امیدبخش رهایی باشد.

او خواهد آمد..........

/ 7 نظر / 13 بازدید
دلتنگ شقایق

ای کاش که جاده ی انتظار را پایانی بود... زرد زردم نازنینا... می شود سبزم کنی؟؟؟

اخرالزمان

بشنو از دور صدای نفری می آید گویی از یوسف کنعان اثری می آید میرسد دوره هجران تو پایان دیگر دل غمگین تو را خوش خبری می آید چشم دل باز کن و بر افق جاده نگر که سواری به شتاب از سفری می آید خیز از این خواب گران با دل و جانت حس کن که نسیم خوش وقت سحری می آید بشنو از هر طرف این رایحه ناب وصال موسم فصل تر و تازه تری می آید بشکفد بخت جهان زآمدن فصل بهار دگر این باغ جهان را ثمری می آید بدرخشد همه جا از اثر پرتو دوست نوبت تابش و آن جلوه گری می آید ولادتش مبارکش منتظر حضورتان یامهدی

آدونیا

نیمه شعبان رو به شما تبریک میگم به امید ظهور هرچه زودتر آقامون

بی سیمچی

با سلام و عرض ادب و احترام خدا قوت مادرانی هستند که برای آروم کردن دلشون باز هفته ای یکی و دو بار در مزار فرزند شهیدشان آروم میکنند میروند و با فرزندشون حرف میزنند و … ولی در گوشه کنار وطنمون مادرانی هم هستند که خبری از فرزندشون ندارند در چند جمله دل بی قرار این مادران عزیز و گرامی رو آروم کن … منتظرتون هستیم با جمله های زیباتون در پناه حق