قالب وبلاگ

بدن انسان روزانه مقدار زیادی اشعه الکترومغناطیسی دریافت می کند که دستگاه های برقی مورد استفاده، وسایل متعدد مورد نیاز و نور برقی که تحمل یک ساعت قطعی آن را در روز ندارید، آنها را به شما هدیه می کنند.
صدای شیعه نوشت: شما دستگاه دریافت مقدار عظیمی از اشعه های الکترومغناطیسی هستید و بی آنکه احساس کنید، جسمتان انباشته از الکتریسته است.
سردرد، گرفتگی، کسالت، سستی و انواع دردها را درون خود حس می کنید؟ راه خلاصی از آنها چیست؟

یک پژوهشگر غربی غیرمسلمان در تحقیق علمی خود به این نتیجه رسید که بهترین راه رهایی بدن انسان از بارهای الکتریکی آزاردهنده، این است که چندین بار پیشانی را روی زمین بگذارید، چون زمین با بار منفی خود، بارهای مثبت را می گیرد مانند سیم برقی که در ساختمان ها به زمین کشیده می شود تا بار الکتریکی رعد وبرق را بگیرد.
پیشانی خود را روی زمین بگذارید تا بارهای الکتریکی مضر تخلیه شود. این تحقیق یک نکته حیرت انگیز داشته و می گوید: بهتر است پیشانی مستقیما روی خاک گذاشته شود!

بیشتر تعجب می کنید وقتی بدانید:
بهترین روش این است که پیشانی خود را به سمت مرکز زمین روی زمین بگذارید چون در این حالت بهتر و بیشتر از بارهای الکتریکی خلاص می شوید!!
حیرت آور است بدانید از نظر علمی مرکز زمین: مکه مکرمه است!! و کعبه کاملا محور زمین است و همه متخصصان به اتفاق نظر با بررسی های جغرافیایی این مساله را ثابت کرده اند!! بنابراین ای مسلمان! سجده روی خاک، در نمازها بهترین حالت تخلیه بارهای الکتریکی مضر است، سجده بهترین حالت برای نزدیکی به خالق و پدیدآورنده این هستی نیز هست و خداوند از هر چه شرک می ورزند بالاتر و منزه است.

متاسفانه بعضی از مسلمانان می گویند سجده بر خاک بدعت یا خرافه است، اما این علم است که اکنون از درستی فقه شیعه و خرافه بودن هر چه جز آن، پرده بر داشته است.

http://www.sedayeshia.com/printpage.aspx?dataid=5107

عکس از : ناصر بهی زادیان 

[ ٢٩ اسفند ۱۳٩۱ ] [ ٦:۳۳ ‎ب.ظ ] [ کانون اقامه نماز طه ] [ گواه () ]
نقل خبر و مطلب از وبلاگ،‌ با درج نام وبلاگ کانون اقامه نماز "طه" بلامانع است
لینک دوستان
امکانات وب

اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلاً

ایجاد خبرنامه ایمیلی